projektanci wnętrz 009 Metamorfoza Metamorfoza mieszkania
projektanci wnętrz 017 Metamorfoza Metamorfoza mieszkania
projektanci wnętrz 013 Metamorfoza Metamorfoza mieszkania

METAMORFOZA MIESZKANIA ZNAJDUJĄCEGO SIĘ NA URSYNOWIE

Metamorfoza Mieszkania Warszawa

Myślisz o metamorfozie? Oczywiście chodzi tutaj o metamorfozę pomieszczeń znajdujących się w domu lub mieszkaniu. Należy pamiętać o upływie czasu, dlatego warto spojrzeć na swoje wnętrza w bardziej krytyczny sposób. Spróbujmy popatrzeć na pomieszczenie z perspektywy osoby, która po raz pierwszy do niego weszła. Wtedy przekonamy się, że najwyższy czas na zmiany. Z pomocą profesjonalnego architekta wnętrz możemy osiągnąć całkowitą przemianę, a efekt końcowy sprawi nam prawdziwą satysfakcję, jednocześnie dając nam nową i piękną przestrzeń życiową. Niekiedy wystarczy kilka pomysłów na optyczne powiększenie takiej przestrzeni. Nawet nieduży pokój w bloku z wielkiej płyty może być urządzony w modny i praktyczny sposób. Czasami może być konieczne przeprowadzenie gruntownego remontu, renowacji mebli. Umiejętne zaplanowanie niezbędnych zmian nie musi się to wiązać się ze znacznymi wydatkami. Zapraszamy do obserwowania tablic „architekt wnętrz warszawa” na naszym profilu Pinterest gdzie prezentujemy wiele ciekawych rozwiązań i pomysłów dotyczących tematu projektowanie wnętrz.

Małgorzata Mierzwińska

Architekt wnętrz Warszawa, MGArchitekci

ZOBACZ FILM

Zachęcamy do polubienia naszego kanału MGArchitekci,

projektanci wnętrz youtube Metamorfoza mieszkania

subskrypcji oraz pozostawienia komentarza.

Zespół MGArchitekci

ZOBACZ METAMORFOZA MIESZKANIA WARSZAWA PRZED I PO

Jeśli planujesz metamorfozę swojego domu lub mieszkania? Nie wiesz kompletnie od czego zacząć oraz jak się za to zabrać? Pomożemy Ci odmienić stare wnętrze.

 

Jako pracownia architektury wnętrz posiadamy duże doświadczenie. Przygotowywaliśmy i zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów. Uważnie słuchamy klientów, upewniając się przy tym, że nasze porady i propozycje spełniają Państwa oczekiwania. Dobra komunikacja ułatwia przekształcić nam Państwa dom lub mieszkanie w nową, piękną przestrzeń życiową.

 

Warszawa Metamorfoza Mieszkania Jak wygląda taka metamorfoza przed i po?

Na spotkaniu omawiamy Państwa oczekiwania, oraz oceniamy możliwości przekształcenia danej przestrzeni. Określamy zakres i styl metamorfozy i omawiamy przy tym elementy wystroju. Uzgadniamy jego kolorystykę, w tym: tapety, podłogi, płytki i inne elementy takie jak: meble, lampy, dekoracje i inne akcesoria. Głównie prowadzimy działalność na terenie miasta Warszawa metamorfoza mieszkania sprawi, że Twoja przestrzeń mieszkalna stanie się bardziej funkcjonalna i doskonała… MGArchitekci Projektowanie Mieszkań Warszawa.

OFERTAKONTAKT

SALON

projektanci wnętrz przed salon ursynow Metamorfoza mieszkaniaprojektanci wnętrz po salon ursynow Metamorfoza mieszkania

MGArchitekci Warszawa Metamorfoza Mieszkania Metamorfoza salonu w bloku. Na charakter danego wnętrza składa się kombinacja wielu elementów, które powinny ułożyć się w harmonijną całość, tworząc specyficzną atmosferę. Ludzie najlepiej funkcjonują w przyjaznych miejscach, wywołujących pozytywne emocje. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi projektami i realizacjami.

PRZEDPOKÓJ

projektanci wnętrz przed przedpokoj ursynow Metamorfoza mieszkaniaprojektanci wnętrz po przedpokoj ursynow Metamorfoza mieszkania

MGArchitekci Metamorfoza Wnętrz Warszawa Metamorfoza przedpokoju. W projektowaniu wnętrz i wzornictwie nie ma obiektywnych standardów. To, co nam się podoba, zależy od naszych gustów. Odrzucenie tradycyjnych reguł i schematów prowokuje nie konwencjonalne rozwiązania, dzięki którym możemy uzyskać niepowtarzalny klimat pomieszczenia.

TOALETA

projektanci wnętrz przed toaleta ursynow Metamorfoza mieszkaniaprojektanci wnętrz po toaleta ursynow Metamorfoza mieszkania

MGArchitekci Usługi Projektowania Wnętrz Warszawa Metamorfoza małej i ciasnej łazienki bez dostępu do okna i światła słonecznego. Tak przestrzeń wymagała dobrania odpowiedniej pastelowej kolorystyki biele oraz beże. Zastosowane barwy pozwalają na optyczne oddalenie się od ścian, co sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe niż jest w rzeczywistości.

KUCHNIA

projektanci wnętrz przed kuchnia ursynow Metamorfoza mieszkaniaprojektanci wnętrz po kuchnia ursynow Metamorfoza mieszkania

MGArchitekci Aranżacja i projektowanie wnętrz Metamorfoza małej kuchni w której zastosowaliśmy jasne kolory takie jak krem i biel. To zestawienie sprawiło, że pomieszczenie jest optycznie większe, a sama kuchnia przyjemniejsza w odbiorze. Nie zapomnieliśmy o tym aby kuchnia była wygodna i za razem niezwykle funkcjonalna.

FORMULARZ KONTAKTOWY

1 + 2 =

Małgorzata Mierzwińska

Małgorzata Mierzwińska

Projektant WNĘTRZ Warszawa

Ukończyła Wydział Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych – Aktualnie projektuje wnętrza w  Warszawie.